ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور SKSN01 نام تور تور 8 روزه 2 شهر کره جنوبی ویژه تابستان 1397 تعداد شب 7 مقصد نهایی جیجو + سئول ایرلاین قطر ایرویز وضعیت سفر پایان ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 5000000 اعتبار تور میلادی : 2021/01/31 شمسی : 1399/11/12
گالری
1
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
هتل 4 ستاره(جیجو + سئول)
هتل هتل 4 ستاره
(BB)


6,500,000
6,500,000
5,900,000
5,900,000
ارزی
2200 دلار
2590 دلار
1590 دلار
1990 دلار
هتل قیمت به تومان

هتل 4 ستاره (جیجو + سئول) هتل هتل 4 ستاره(BB)

دو تخته تومان 6,500,000
یک تخته تومان 6,500,000
کودک بدون تخت تومان 5,900,000
کودک با تخت تومان 5,900,000
ارزی
دو تخته 2200 دلار
یک تخته 2590 دلار
کودک بدون تخت 1590 دلار
کودک با تخت 1990 دلار
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان و ترانسفر بین شهری
جزئیات تور
مدارک مورد نیاز اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از تاریخ خروج از کشور کره جنوبی، نامه تمکن مالی ، ترجمه شناسنامه و مدرک شغلی ، یک قطعه عکس رنگی 3 در 4
برنامه سفر

  چهار شب سئول +  سه شب جیجو

 

شب اقامت در سئول  Fraser Place Namdaemun Hotel

üروز اول : ورود به فرودگاه سئول و ترانسفرزمینی به سمت هتل که 1ساعت و نیم به طول می انجامد،سپس اخذ اتاق و استراحت.

 

روز دوم : صرف صبحانه در هتل،سپس اجرای گشت تمام روز و باز دید از کاخ آبی (کاخ ریاست جمهوریBlue House  (، سپس بازدید از کاخ گیونگ بوک ( کاخ شمالی  GYEONGBOK PALACE) ،سپس بازدید از خیابان INSADONG  که خیابانی مملو از فروشگاه های صنایع دستی آنتیک میباشد، صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از روستای بوکچون هانوک(BUKCHON HANOK VILLAGE) این روستا محل زندگی حاکمان سلسله چوسان بوده.سپس بازدید از برج مخابراتی سئول که به نام برج N معروف است.سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 

روز سوم : صرف صبحانه در هتل سپس اجرای گشت تمام روزشهر یونجین (YONGIN) به صورت زمینی در حدود 1 ساعت، سپس بازدید از روستای سنتی و قدیمی (Minsok village)و بعد از بازدید از این روستای قدیمی بازگشت به سمت سئول در ساعت 13 و در ادامه صرف ناهار در رستوران(هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد)،سپس گشت خرید در خیابان(MYEONGDONG) و در ادامه بازدید از نمایش بدون کلام و احساسی (NANTA non-verbal performance) ، سپس بازگشت سئول و صرف شام و استراحت.

 

روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ،سپس اجرای گشت تمام روز از شهر گپیونگ(GAPYEONG  ) به صورت زمینی در حدود 1ساعت و نیم و در ادامه بازدید از جزیره بسیار زیبای نامی(NAMI ISLAND ) ،صرف ناهار در رستوران محلی ،سپس بازدید از پارک (PETITE FRANCE )  (در این پارک شما از ساختمان هایی با معماری فرانسوی، فرهنگ فرانسوی و غذاهای فرانسوی بازدید و استفاده می نمایید )تا ساعت 17:00 و سپس بازگشت به سئول و استراحت.

 

روز پنجم : صرف صبحانه در هتل ،تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه سئول.

 

3 شب اقامت در جزیره جیجو Seogwipo KAL Hotel

 

روز پنجم : ورود به فرودگاه جیجو،صرف ناهار در رستوران، سپس  ورود به هتل و اخذ اتاق. در ادامه اجرای گشت نیم روز بازدید از جزیره جیجو.

 

 روز ششم : صرف صبحانه در هتل،سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل آبشار چئونجیون (CHEONJEYEON WATERFALL )، در ادامه بازدید از باغ گل جیجو (YEOMIJI BOTANICAL GARDEN )، صرف ناهار در رستوران محلی، بازدید از قصر شیشه ای (GLASS CASTLE )،در ادامه بازدید از صخره های رسوبی (YONGMEORI CLIFF)سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 

روز هفتم : صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل قله سانگسان سان رایس پیک (SUNGSAN SUNRISE PEAK )،در ادامه بازدید از شرقی ترین نقطه جزیره جیجو به اسم سئوپ جیکوجی(SEOPJIKOJI )،سپس بازدید از غار ایلچول (ILCHUL LAND )،صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از دنیای زیر آب با کشتی  که طبقه پائین آن پنجره هایی تعبیه شده برای دیدن دنیای زیر آب(SEOGWIPO SUBMARINE ). سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 

روز هشتم : صرف صبحانه در هتل ،تحویل اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه جیجو و پرواز به سمت سئول و در ادامه ترک کشور کره جنوبی به مقصد ایران.

توضیحات

مسافرین موظف هستند در روز تعیین شده از سمت سفارت برای انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند

اصل تمامی مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد آسمان آبی روژانو خواهد ماند

نرخ کودک زیر 2 سال 20% بزرگسال می باشد

حداقل ضمانت نامه برگشت برای هر نفر 500.000.000 ریال خواهد بود

اسامی هتل ها در کتاب برنامه سفر ارائه شده اعلام خواهد شد، همه هتل ها در مرکز شهر رزرو خواهد شد

مسولیت ممنوع خروجی و کنترل پاسپورت به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد

 

تاریخ حرکت: 25 تیر، 8 و 25 مرداد، 7 و 22 شهریور

 

 

 

 

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*