ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور AAR-9910 نام تور تور 7 روزه چک، پاریس ویژه بهار 1399 با ویزای تضمینی تعداد شب 6 مقصد نهایی دور اروپا ایرلاین قطر ایرویز وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 6000000 ریال اعتبار تور میلادی : 2020/06/29 شمسی : 1399/04/09
گالری
1
قلعه پراگ - قلعه‌ پراگ تنها یک قلعه نیست، بلکه مجموعه ای از کلیساها، کاخ‌ها، و باغ‌هایی از دوره‌های مختلف تاریخی است. درست در وسط قلعه کلیسای سنت ویتوس، مهم ترین کلیسای تاریخی کشور چک، واقع شده است. کاخ سلطنتی در مجموعه‌ی قلعه و کلیسای جامع سنت جورج، در همین مجموعه قرار دارد. باغ سلطنتی، برج تاریخی دالی‌برکا، نمایشگاه عکس و… از دیگر دیدنی‌های قلعه‌ی پراگ‌ هستند. در کنار جاذبه های مذکور، تماشای مراسم تعویض گارد قلعه، گوش دادن به صدای ناقوس کلیسا، بالا رفتن از برج بزرگ کلیسای سنت جورج و تماشای شهر از بالای آن، عکاسی و پیاده‌روی در محوطه‌ی قلعه، برای شماروزی به‌ یاد ماندنی را می‌سازند.
پُل چارلز - پل چارلز با ۶۰۰ سال قدمت، یکی از نمادین ترین نشانه ها و لندمارک های پراگ است. پل چارلز، پیاده‌روی بزرگ و سنگ‌فرش شده ای است که سه منطقه‌ی شهر قدیم، شهر کوچک و محله‌ی قلعه را به هم ارتباط می دهد. احداث پل چارلز در سال ١٣۵٧ میلادی به دستور چارلز چهارم شروع شد و تا اوایل قرن پانزدهم به طول انجامید. پیش تر این پل را به نام پل سنگی و پل پراگ می‌نامیدند، اما از سال ١٨٧٠ میلادی، به افتخار چارلز چهارم، پل چارلز نام گرفت. کناره های پل چارلز با ۳۰ مجسمه ی سبک باروک به زیبایی تزئین شده است، و همین طراحی زیبا آن را به یک مکان مناسب برای قدم زدن عاشقانه تبدیل کرده است.
برج پِترین - این برج فلزی و ۶۳ متری بر فراز تپه‌ی «پترین» واقع شده که یکی از دیدنی های پراگ محسوب می‌شود و منظره بسیار جالبی را مقابل چشم بینندگان قرار می‌دهد. برج «پترین» شبیه برج ایفل است و در شب دیدنی‌تر هم می‌شود. از فراز این برج می‌توان شهر را تماشا کرد.
برج پودر - برج «پودر» یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شهر و از جاهای دیدنی پراگ است. قدمت این برج به قرن ۱۵ میلادی بازمی‌گردد. وجه تسمیه این برج، نگهداری «پودر» اسلحه در آن در قرن ۱۷ میلادی است. بعد از طی‌کردن ۱۸۶ پله می‌توان به بالای برج رسید و منظره‌ی شهر را از بالا تماشا کرد. برج «پودر» نماینده‌ای از برج‌های تاریخی پراگ است.
میدان کنکورد – Place de la Concorde - میدان کنکورد بین سال‌های ۱۷۵۵ تا ۱۷۷۵ توسط معمار شاه لوئیس پانزدهم ساخته شده است. این میدان هشت‌ضلعی زیبا در قلب پاریس قرن ۱۸ قرار دارد. میدان کنکورد با ابعاد شگفت‌انگیز، یکی از زیباترین میدان‌های شهر است. اینجا محل وقوع چندین رویداد تاریخی مهم بوده است، از جمله اعدام شاه لوئیس شانزدهم و مسیر پیروزی ناپلئون. این میدان چشم‌انداز زیبایی بر مسیر پیروزی به سمت طاق پیروزی و Défense، همچنین به سمت لوور و Madeleine دارد. در مرکز آن، ستون هرمی شکل سنگی مصری قرار دارد که توسط نایب‌السلطنه‌ی مصر به چارلز دهم تقدیم شده بود.
موزه‌ اورسی – Musée d’Orsay - این موزه در ایستگاه قطار هنرهای زیبای پاریس، خانه‌ی آثار فاخر نقاشی و مجسمه است. گالری‌های موزه به‌تازگی تعمیر شده‌اند و کلکسیونی از بزرگ‌ترین مجموعه‌‌ی آثار هنرمندان سبک امپرسیونیست‌، مثل سزان، مونه، ون‌گوگ، مانه، دگا و بسیاری دیگر را در خود جای داده است. در موزه‌ی اورسی یک رستوران عالی از ایستگاه قطار پیشین و دو کافه‌ی خوب وجود دارد که اوقات خوشی را برای بازدیدکننده‌ها فراهم می‌کند. راهنمای تور موزه نیز هر روز به زبان انگلیسی دردسترس است.
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
هتل 4ستاره(پراگ) هتل ۴ ستاره(پاریس)
هتل هتل 4ستاره
هتل  هتل ۴ ستاره
(BB)
(BB)
نرخ ریالی
نرخ ریالی
 
 
ارزی
1790 یورو
2990 یورو
1390 یورو
1690 یورو
هتل قیمت به تومان

هتل 4ستاره (پراگ) هتل هتل 4ستاره(BB)

هتل ۴ ستاره (پاریس) هتل  هتل ۴ ستاره(BB)

دو تخته نرخ ریالی
یک تخته نرخ ریالی
کودک بدون تخت -
کودک با تخت -
ارزی
دو تخته 1790 یورو
یک تخته 2990 یورو
کودک بدون تخت 1390 یورو
کودک با تخت 1690 یورو
ترانسفر

خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان در محل، ترانسفر بین شهری
برنامه سفر

تور 3 شب پراگ و 3 شب پاریس

حرکت 2 , 9 خرداد

.برنامه سفر بزودی اعلام میگردد

 

توضیحات

هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافرین محترم می باشد.

هزینه ورودی سفارت 105 یورو و درفتر انگشت نگاری به عهده مسافرین محترم می باشد.

مسافرین موظف هستند در روز تعیین شده از سمت سفارت برای انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند.

اصل تمامی مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد آسمان آبی روژانو خواهد ماند.

 نرخ کودک زیر 2 سال 390 یورو و 3.900.000 تومان می باشد.

 حداقل ضمانت نامه برگشت برای هر نفر حداقل 1.500.000.000 ریال خواهد بود.

اسامی هتل ها در کتاب برنامه سفر ارائه شده اعلام خواهد شد، همه هتل ها در مرکز شهر رزرو خواهد شد.

مسئولیت ممنوع خروجی و کنترل پاسپورت به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد.

 

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*