ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور SAAP01 نام تور تور 11 روزه آفریقای جنوبی ویژه نوروز 1398 تعداد شب 10 مقصد نهایی ژوهانسبورگ + سان سیتی + کیپ تاون ایرلاین ترکیش وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 5500000 اعتبار تور میلادی : 2021/12/31 شمسی : 1400/10/10
گالری
1
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
The Michelangelo Hotel(ژوهانسبورگ) PALACE OF THE LOST CITY(سان سیتی)KWA Maritane(پارک جنگلی)fifteen on orange hotel (کیپ تاون)
هتل The Michelangelo HotelTOP
هتل PALACE OF THE LOST CITYTOP
هتل KWA Maritane
هتل fifteen on orange hotel
(BB)
(BB)
(FB)
(BB)
59,900,000
59,900,000
56,900,000
56,900,000
ارزی
3490 دلار
4790 دلار
2790 دلار
1990 دلار
هتل قیمت به تومان

The Michelangelo Hotel (ژوهانسبورگ) هتل The Michelangelo HotelTOP(BB)

PALACE OF THE LOST CITY (سان سیتی) هتل PALACE OF THE LOST CITYTOP(BB)

KWA Maritane (پارک جنگلی) هتل KWA Maritane(FB)

fifteen on orange hotel (کیپ تاون) هتل fifteen on orange hotel (BB)

دو تخته تومان 59,900,000
یک تخته تومان 59,900,000
کودک بدون تخت تومان 56,900,000
کودک با تخت تومان 56,900,000
ارزی
دو تخته 3490 دلار
یک تخته 4790 دلار
کودک بدون تخت 2790 دلار
کودک با تخت 1990 دلار
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان، ترانسفر بین شهری
جزئیات تور
مدارک مورد نیاز قطعه عكس رنگي3 x 4 با زمینه سفيد + اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،سمت،میزان حقوق + پرینت حساب بانکی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضورمسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد.
برنامه سفر

دو شب ژوهانسبورگ، 2شب سان سیتی،  2شب پارک ملی پیلانسبرگ، 4شب کیپ تاون

گشتها: روز دوم: گشت شهری ژوهانسبورگ. روز سوم: گشت دهکده لسری (در مسیر ژوهانسبورگ - سان سیتی). روز چهارم: بازدید از منطقه تفریحی سان سیتی. روز ششم: بازدید از پارک جنگلی. روز هشتم: گشت شهری کیپ تاون. روز نهم: گشت شهری کیپ تاون .روز دهم: گشت شهری کیپ تاون

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز 1

پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا به سمت ژوهانسبورگ راهی شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل نیز، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.

روز 2

امروز پس از صرف صبحانه به منظور شرکت در اولین گشتِ سفرمان از هتل خارج می شویم. در گشت امروز سری به مجموعه گلدریف سیتی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه‌ای آموزنده که ما را با تاریخچه جستجو و اکتشاف طلا در این منطقه آشنا می‌کند، زمانی را نیز به استفاده از امکانات تفریحی آن اختصاص دهیم تا خاطره‌ای شاد از ژوهانسبورگ در ذهن ما نقش ببندد. در ادامه‌ی گشت امروزمان با مهم‌ترین جاذبه‌های شهر ژوهانسبورگ و پرِتوریا که در 70 کیلومتری ژوهانسبورگ واقع شده است، آشنا می‌شویم و سری هم به مسجد ترک‌های مقیم آفریقای جنوبی (مسجد نظامیه)، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ می‌زنیم. باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا به هتل محل اقامتمان بازگردیم یا ساعات بیشتری را در ژوهانسبورگ سپری کنیم.

روز 3

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها ژوهانسبورگ را به سمت محل اقامتمان در ریزورت تفریحی سان سیتی (160کیلومتر) ترک می‌نماییم اما پیش از رسیدن به سان سیتی و در میان راه، به سمت دهکده لِسِدی حرکت خواهیم کرد و پس از گشتی کوتاه در این دهکده زیبا و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ ساکنان اولیه آفریقا به مسیر خود به سمت سان سیتی ادامه می‌دهیم.

روز 4

امروز، می‌توانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و از جاذبه های طبیعی چشم‌نواز یا امکانات رفاهی، تفریحی ریزورت سان سیتی لذت ببریم. توجه داشته باشید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان است و در زمان چک این هتل در سان سیتی، کارت حوله به شما تحویل داده می‌شود که با ارائه آن در ورودی پارک آبی حوله مخصوص در اختیارتان قرار داده خواهد شد. ضمناً استفاده از سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند.

روز 5

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها با اتوبوس و یا سایر وسایل نقلیه‌ای که تدارک دیده شده است، به سمت هتل محل اقامتمان درپارک جنگلی پیلانسبرگ

 حرکت خواهیم کرد. مسیر حدود 7 کیلومتر می‌باشد که در حدود بیست دقیقه حرکت، به هتل خود خواهیم رسید. در ادامه‌ی مسیر و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق‌ها، به گشت 3 ساعته «سافاری» پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و بی‌همتای آفریقا آشنا شویم. پس از پایان گشت برای صرف شام به هتل باز می گردیم. از آنجا که لازم است برای دومین گشت سافاری فردا صبح بسیار زود از هتل خارج شویم، پیشنهاد می‌کنیم که امشب حتماً زمان کافی را برای استراحت خود در نظر بگیرید.

روز 6

امروز پیش از دمیدن آفتاب، برای ثبت خاطره انگیز‌ترین لحظات سفر خود در قاره آفریقا، از خواب برخاسته و به اجرای دومین گشت سافاری خود می‌پردازیم. فراموش نکنید که در این گشت شما در حال بازدید از طبیعت بکر هستید که از هیچ برنامه‌ریزی انسانی پیروی نمی‌کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه‌هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی به شرایط فصلی، آب و هوا، زمان و البته کمی هم بخت و اقبال مساعد بستگی دارد. پس از پایان این گشت مفرح به محل اقامت خود برگشته و صبحانه و ناهار و شام را به صورت بوفه باز میل می‌کنیم.

روز 7

وقت آن رسیده که پیلانسبرگ را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر خود راهی شویم؛ به همین دلیل پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، هتل را به مقصد فرودگاه لانسریا جهت عزیمت به کیپ تاون ترک می‌کنیم اما پیش از رسیدن به فرودگاه و در میان راه، توقفی در پارک شیرهای سفید آفریقایی خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه، این جانوران درنده اما بسیار زیبا را از نزدیک ببینیم. پس از ورودمان به کیپ تاون به سمت هتل محل استقرار حرکت می‌نماییم تا پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل کنیم.

روز 8

صبح امروز به بازدید از کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است خواهیم پرداخت. در گشت امروز به بازدید کوه تیبل یا تیبِل مونتین می رویم که با ارتقاع 1000 متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهم‌ترین شاخصه طبیعی کیپ تاون به شمار می‌رود. در ادامه، همچنین از تپه سیگنال و محله مالزیایی‌ها نیز دیدن می کنیم. در پایان گشت و بعد از صرف ناهار به سمت مرکز خرید «واتر فرانت» رفته و مسافرانی که تمایل به خرید دارند، می‌توانند بعد از انجام هماهنگی‌های لازم با راهنما، به گشت و گذار در این مرکز که معتبرترین برند‌های جهانی را ارائه می‌کند بپردازند.

روز 9

امروز و در مهم‌ترین و جذاب‌ترین گشت‌های شهر کیپ تاون، به بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، جنوب غربی‌ترین نقطه قاره آفریقا! در گشت امروز همچنین از بندر‌های «هوت» و «کمپس»، منطقه ساحلی بسیار زیبای کلیفتُن، بلندی‌های چاپمَن، زیستگاه پنگوئن‌ها و شترمرغ‌های آفریقا و شهر ساحلی سیمونز نیز بازدید می‌کنیم و طبق برنامه ناهار را در رستوران فیش هوک گالی میل خواهیم کرد. عصر و بعد از اتمام گشت در هتل خواهیم بود تا لحظات زیبای این گشت را مرور کرده و پس از استراحتی کوتاه شام را در رستوران هتل میل نماییم.

روز 10

خود را برای تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا آماده کنید! امروز سوار بر هلیکوپتر، لحظاتی پرهیجان و مهیج را تجربه خواهید کرد که هیچگاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد! پس از این گشت کوتاه اما بسیار مفرح از آکواریوم کیپ تاون نیز بازدید می کنیم. سپس به شهر «استِلِنبوش» رفته و در یکی از کارخانه های پنیر سازی به چشیدن طعم پنیر محلی پرداخته و در انتها و در اتمام گشت، این فرصت را خواهیم داشت تا از آخرین ساعات حضور در آفریقای جنوبی حداکثر استفاده را ببریم و از دیدنی های باقی مانده نیز بازدید کنیم.

روز 11

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!  پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه ترک می‌کنیم. از کیپ تاون با کوله‌باری از خاطره به سمت تهران حرکت خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می‌نمائیم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با روژانو برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سفر آفریقا از شهر بزرگ ژوهانسبورگ آغاز می‌شود؛ جایی که موزه آپارتاید را در دل خود جا داده است و نشانه‌‌های نلسون ماندلا را در همه‌جای شهر به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد. در ژوهانسبورگ به سراغ گلدریف بروید تا حسابی سفر برایتان به یاد ماندنی شود. در زیر درخت جوالدوز در شهرستان پروتریا کمی آرامش بگیرید و آماده رفتن به سان سیتی و پارک جنگلی پیلانسبرگ شوید. مسلماً بدون دیدن حیات وحش مبهوت کننده آفریقا، این سفر ناتمام خواهد بود. تجربه دو روز اقامت در پارک جنگلی پیلانسبرگ و بازدید از دهکده لسدی حتماً در ذهن شما خواهد ماند. آخرین مقصد شما در کشور آفریقای جنوبی، کیپ تاون است. در دماغه امید نیک به یاد کشتی‌ها و قایق‌های دوران دور خواهید افتاد. مطمئنا تپه سیگنال و تیبل مونتین حرف‌های زیادی برای شما خواهد داشت.

 جاذبه های گردشگری

  • ژوهانسبورگ: کاخ ریاست جمهوری، میدان چرچ، شهر پرتوری، گلدریف سیتی
  • سان سیتی: سافاری در پارک جنگلی، دهکده لِسِدی، پارک شیرهای سفید

               کیپ تاون: تیبل مونتین، تپه سیگنال، محله مالزیایی‌ها، کیپ پوینت و دماغه امید نیک

توضیحات

نرخ نوزاد 20% بزرگسال

درصورت ریجکت شدن 20% کسر و ما بقی هزینه استرداد می گردد

تاریخ حرکت 27  اسفند

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*