ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور AAR-9920 نام تور تور 8 روزه انگلیس ویژه بهار 1399 تعداد شب 7 مقصد نهایی لندن ایرلاین ایران ایر وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 50 پوند اعتبار تور میلادی : 2021/12/31 شمسی : 1400/10/10
گالری
انگلستان
بیگ بن و برج الیزابت (Big Ben And Elizabeth Tower) - یکی از جاهای دیدنی انگلستان و شناخته ترین ساعت دنیا، بیگ بن است که سومین برج ساعت بلند جهان به شمار می رود. به طور رسمی به این برج، برج الیزابت نیز می گویند و به عنوان سمبل شهر شناخته می شود. ساخت این برج در سال 1858 میلادی به اتمام رسید.
کاخ باکینگهام (Buckingham Palace) - یکی دیگر از جاهای دیدنی انگلستان کاخ باکینگهام است که سالانه حدود 50 هزار نفر از این کاخ شگفت انگیز بازدید می کنند. این کاخ در سال 1705، محل زندگی یکی از دوک های باکینگهام بوده و در حال حاضر محل زندگی ملکه انگلستان است. این کاخ در مجموع دارای 775 اتاق و 78 سرویس بهداشتی است.
چشم لندن (London Eye) - چشم لندن، چرخ فلکی بسیار بزرگ در نزدیکی رود تیمز است که دارای ارتفاع 135 متر و 32 کابین شیشه ای است. این چرخ و فلک به حدی آرام می چرخد که در حین حرکت، مسافران می توانند از آن پیاده یا سوار آن شوند.
پل لندن (London Bridge Tower) - این پل بسیار مرتفع بالای رودخانه تیمز بنا شده است که قدمت آن به سال 1886 بر می گردد و ساخت این پل حدود 8 سال طول کشیده است. این پل یکی از جاهای دیدنی انگلستان به شمار می رود و بین 2 برجک قرار دارد و پلی متحرک است که به وسیله فشار اهرمی از وسط به دو نیم تقسیم می شود.
پارک هاید (Hyde Park) - پارک هاید یکی دیگر از جاهای دیدنی انگلستان به شمار رفته و بزرگ ترین پارک در لندن است. این پارک سابقه تاریخی مهمی دارد و تظاهرات و اعتراضات متعددی را در خود دیده است. دریاچه سرپنتاین که خود یکی دیگر از جاهای دیدنی انگلستان به شمار می رود، در این پارک قرار گرفته است. در این دریاچه می توانید قایق پدالی برانید و از زیبایی های شهر لندن لذت ببرید.
سوهو (Soho) - این مکان معروف برای شب زنده داری، یکی دیگر از جاهای دیدنی انگلستان است و مدت زیادی است که این محله به عنوان منطقه ای تفریحی شناخته می شود. رستوران ها، کافه ها و بارهای شیکی در این محل می باشد و علاوه بر این سالن های نمایش و موسیقی در این مکان یافت می شود. در طول روز نیز می توانید برای نوشیدن یکی فنجان قهوه و شیرینی های منحصر به فرد به این مکان سر بزنید.
بنیاد فیلم بریتانیا (British Film Institude) - یکی از جاهای دیدنی انگلستان این مکان است که به اختصار BFI نوشته می شود. این مکان در بخش مرکزی ساوت بانک واقع شده است. در این مکان هر روز فیلم های مختلفی از جمله فیلم های روز و مطرح نمایش داده می شود. کتابخانه و فروشگاه مخصوصی نیز برای طرفداران فیلم و سینما در این مکان وجود دارد.
رودخانه تیمز (Thames Cruise) - این رودخانه نیروی حیاتی شهر لندن است و از قرن های پیش، ورود صنعت به این شهر را میسر کرده است. این رودخانه طولانی ترین رودخانه انگلستان است که به دریای شمال ختم می شود. رودخانه تیمز برای رومانی ها، پادشاهان انگلیس و همچنین در جنگ های جهانی از اهمیت استراتژیکی برخوردار بوده است.
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
هتل 5 ستاره(لندن)
هتل هتل 5 ستاره
(BB)


11,900,000
11,900,000
10,900,000
10,900,000
ارزی
2390 پوند
3590 پوند
1290 پوند
2190 پوند
هتل قیمت به تومان

هتل 5 ستاره (لندن) هتل هتل 5 ستاره(BB)

دو تخته تومان 11,900,000
یک تخته تومان 11,900,000
کودک بدون تخت تومان 10,900,000
کودک با تخت تومان 10,900,000
ارزی
دو تخته 2390 پوند
یک تخته 3590 پوند
کودک بدون تخت 1290 پوند
کودک با تخت 2190 پوند
ترانسفر

برنامه پرواز

iranair
29 اسفند
پرواز از تهران به لندن 11:00 00:00 IKALHR 000 IR711
پرواز از لندن به تهران 16:00 00:00 LHRIKA 000 IR710
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان
برنامه سفر

تور هفت شب لندن ویژه نوروز 1399 

رفت 9 خرداد

برنامه سفر تور  

پرواز به لندن

حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به لندن ، انتقال به هتل 

اقامت در لندن

گشت شهری لندن شامل بازدید از میدان پیکادلی ، میدان لستر ، میدان ترافالگر ، گالری خیابان باکینگهام ، تعویض گارد سلطنتی ، خانه رئیس جمهور(از بیرون) ، خیابان وایت هال، وست مینستر، ساعت بیگ بن، کلیسای وست مینستر، چرخ و فلک لندن ، آکواریوم لندن ، برج لندن ، پل تاورو قایق سواری در رودخانه تایمز و ... 

اقامت در لند 

گشت شهری لندن شامل بازدید از می فایر ، پارک هاید و دریاچه ، طاق پیروزی ولینگتون ، کلیسای سن پل ، کاخ کنزینگ تن (از بیرون) ، رویال آلبرت هال ، موزه مادا توسو ، موزه تاریخ طبیعی ، موزه شرلوک هلمز، تئاتر گلوب ، گالری تیت ، موزه ویکتوریا و آلفرد و خرید از مراکز خرید در لندن و ... 

اقامت در لندن

گشت شهری لندن شامل بازدید از تفرجگاه اطراف رودخانه تایمز، تئاتر ملی (از بیرون) ، اسکله گابریل، پل هزار لندن ، بازدید از رستوران های سنتی لندن و بازارهای محلی 

اقامت در لندن

وقت آزاد - تور انتخابی چرخ و فلک لندن 

اقامت در لندن

وقت آزاد 

اقامت در لندن

وقت آزاد 

پرواز به تهران

انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 

توضیحات

هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافرین محترم می باشد.

مسافرین موظف هستند در روز تعیین شده از سمت سفارت برای انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند.

اصل تمامی مدارک ارائه شده تا پایان صدور ویزا نزد آسمان آبی روژانو خواهد ماند.

 نرخ کودک زیر 2 سال 990 پوند و 3.900.000 تومان می باشد.

اسامی هتل ها بعد از صدور ویزا اعلام خواهد شد.

مسئولیت ممنوع خروجی و کنترل پاسپورت به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد.

داشتن حداقل دو ویزای شنگن یا ویزاهای معتبر دیگه اجباری می باشد.

درصورت عدم صدور ویزا مبلغ 250 پوند و جریمه پرواز کسر میگردد و مابقی استرداد میگردد.

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*