ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور AAR-9911 نام تور تور 7 روزه چک، هلند ویژه بهار 1399 با ویزای تضمینی تعداد شب 6 مقصد نهایی دور اروپا ایرلاین قطر ایرویز وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 6000000 ریال اعتبار تور میلادی : 2020/06/29 شمسی : 1399/04/09
گالری
1
ساعت نجومی - ساعت نجومی پراگ در سال ۱۴۱۰ میلادی ساخته شده است. در خلال جنگ جهانی دوم بخشی از آن تخریب شد که بعدها مورد بازسازی قرار گرفت و به شکوه و عظمت پیشین خود بازگشت. این ساعت نجومی، سومین ساعت قدیمی در جهان است که همچنان کار می کند. ساعت نجومی در میدان قدیمی شهر واقع شده و علاوه‌بر زمان، حالت حرکت ماه، خورشید و سیارات در آسمان را هم نشان می‌دهد. در سال ١۴٩٠ میلادی، صفحه‌ی سال ‌نما به این ساعت اضافه شد و بالای آن را با مجسمه‌های سبک گوتیک تزیین کردند.
رودخانه ولدآوا - ولدآوا با حدود ۴۳۴ کیلومتر طول، بلندترین رودخانه چک محسوب می شود. این رودخانه از جنگل های بوهم نشأت می گیرد و پس از پیچ و خم های زیادی و گذشتن از سدها به رودخانه البه می ریزد. رودخانه ولدآوا از مرکز پراگ می گذرد، و آبیاری منطقه اطراف آن شهر را در طول ۱۰۰۰ سال گذشته توسعه داده است. شهر قدیمی (Staré Město) و شهر جدید (Nové Město) پراگ در دو طرف این رودخانه قرار گرفته اند.
تئاتر ملی - تئاتر ملی پراگ یک ساختمان مجلل نئو رنسانس است که در ساحل رودخانه ی ولدآوا بنا شده است. از «تئاتر ملی» می‌توان به عنوان یکی دیگر از جاهای دیدنی پراگ نام برد. این بنای باشکوه میزبان انواع تئاترهای فاخر، برنامه‌های باله و اُپرا است و اگر در بازدید از آن بتوانید در یکی از برنامه‌ها مانند تئاتر و … شرکت کنید، قطعا لذت دوچندانی نصیب‌تان خواهد شد. در سال ۱۸۸۱، یعنی فقط چند ماه بعد از افتتاح این مجموعه، بنای «تئاتر ملی» طعمه‌ی حریق شد، اما پس از تعمیرات و بازسازی در سال ۱۸۸۳ مجددا درهای «تئاتر ملی» به روی مردم گشوده شد.
میدان سد | Dam Square - زیرساخت های میدان سد به طور کلی از قرن ۱۳ شروع شد. زمانی که روستانشینانی که در کنار رودخانه های آمستدل زندگی می کردند تصمیم گرفتند که در بخش های شمالی رودخانه محلی را احداث کنند. ساختمان های بسیار مهمی در اینجا در طول سال ها ساخته شد. تا جایی که امروزه این منطقه جایگاه کاخ سلطنتی آمستردام، بنای یادبود ملی و بناهای مهم دیگری می باشد.
ریکسمیوزیم | The Rijksmusuem - این موزه که احتمالا یکی از مهمترین موزه و جاذبه های کشور هلند است، بیش از ۱ میلیون اثر مهم را در خود جای داده است. این مجموعه عظیم شامل شاهکارهایی از شخصیت های بسیار معروفی نظیر ون گوگ، رامبرانت و ورمیر می باشد.
دِ اود کرک | De Oude Kerk - د اود کرک که قدیمی ترین ساختمان در آمستردام می باشد، با تاریخ این شهر پیوند خورده است. کلیسا در اصل متعلق به مقامات کاتولیک آمستردام بود، اما توسط کالوینیست ها در زمان اصلاحات مصادره شد و تبدیل به یک کلیسای پروتستان شد. امروزه فعالیت های فرهنگی و مراسم مذهبی متعددی در این کلیسا برگزار می شود.
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
هتل ۴ ستاره(رم) هتل ۴ ستاره(بارسلون)
هتل  هتل ۴ ستاره
هتل هتل ۴ ستاره


(BB)
نرخ ریالی
نرخ ریالی
 
 
ارزی
1790 یورو
2990 یورو
1490 یورو
1590 یورو
هتل قیمت به تومان

هتل ۴ ستاره (رم) هتل  هتل ۴ ستاره

هتل ۴ ستاره (بارسلون) هتل هتل ۴ ستاره(BB)

دو تخته نرخ ریالی
یک تخته نرخ ریالی
کودک بدون تخت -
کودک با تخت -
ارزی
دو تخته 1790 یورو
یک تخته 2990 یورو
کودک بدون تخت 1490 یورو
کودک با تخت 1590 یورو
ترانسفر

خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان در محل، ترانسفر بین شهری
برنامه سفر

تور 3 شب پراگ و 3 شب آمستردام 

حرکت 2 , 9 خرداد

برنامه سفر بزودی اعلام میگردد

 

توضیحات

هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافرین محترم می باشد.

هزینه ورودی سفارت 105 یورو و درفتر انگشت نگاری به عهده مسافرین محترم می باشد.

مسافرین موظف هستند در روز تعیین شده از سمت سفارت برای انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند.

اصل تمامی مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد آسمان آبی روژانو خواهد ماند.

 نرخ کودک زیر 2 سال 390 یورو و 3.900.000 تومان می باشد.

 حداقل ضمانت نامه برگشت برای هر نفر حداقل 1.500.000.000 ریال خواهد بود.

اسامی هتل ها در کتاب برنامه سفر ارائه شده اعلام خواهد شد، همه هتل ها در مرکز شهر رزرو خواهد شد.

مسئولیت ممنوع خروجی و کنترل پاسپورت به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد.

 

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*