ورود به سیستم پکیج همکاران

اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور AAR-20201 نام تور تور 5 روزه لوگانو ویژه نوروز 1399 تعداد شب 4 مقصد نهایی لوگانو ایرلاین پرواز ماهان وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% کمسیون همکار 5000000 ریال اعتبار تور میلادی : 2020/03/01 شمسی : 1398/12/11
گالری
تور لوگانو - تور لوگانو سوئیس
دریاچه لوگانو | Lake Lugano - کشور سوئیس دریاچه های بسیاری دارد و بدون شک یکی از زیباترین آن ها دریاچه لوگانو است. موقعیت قرارگیری این دریاچه آن را خاص و متمایز کرده است. وقتی کنار دریاچه می ایستید و آن را نگاه می کنید متوجه می شوید که دور تا دور آن را کوه های پوشیده از درخت احاطه کرده اند که با شیبی ملایم به آب منتهی می شوند. به دلیل وجود کوه ها در اطراف دریاچه از هر زاویه ای که نگاه کنید تنها بخشی از آن را می توانید ببینید و همین هم یکی از دلایل جذابیت این دریاچه است. قایق های تفریحی متعددی در این دریاچه وجود دارند که از سواحل مختلف مسافران را به گردشگری لذت بخش در سطح دریاچه می برند. از جمله مشهورترین آن ها، کشتی کروز صبحگاهی و کروز پانورامیک است که تور تفریحی اش بیش از ۳ ساعت طول می کشد و می توانید چشم انداز بی نظیر چراغ های شهر لوگانو در شب را هم مشاهده کنید.
مونت سان سالواتوره | Monte San Salvatore - در بالای دریاچه لوگانو کوهی زیبا و باشکوه به نام مونت سان سالواتوره قرار دارد که یکی از بهترین جاذبه های شهر لوگانو محسوب می شود. این کوه ۹۰۰ متر ارتفاع دارد و چشم انداز زیبایی از دریاچه به وجود آورده است. اگر کمی اهل ماجراجویی و کوهنوردی باشید می توانید به بالای این کوه بروید و از آن جا چشم انداز ۳۶۰ درجه ای به شهر لوگانو، دریاچه و رشته کوه آلپ در غرب داشته باشید. البته اگر هم حوصله کوهنوردی ندارید می توانید با استفاده از قطار کابلی خود را در عرض ۱۲ دقیقه به بالای کوه برسانید. پیشنهادمان این است که حتی اگر با قطار کابلی به بالای کوه رفتید راه برگشت را پیاده برگردید تا در طول مسیر از زیبایی های شگفت انگیز طبیعت اطراف هم لذت بیشتری ببرید.
مونت بِرِه | Monte Brè - در حومه شرقی لوگانو یکی دیگر از جاذبه های شهر لوگانو یعنی کوه مونت بره قرار گرفته است. البته برای بالا رفتن از این کوه هم قطار کابلی وجود دارد که از سال ۱۹۱۲ فعال بوده است. در بالای قله کوه که ۹۲۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارد دو رستوران وجود دارد و بازدیدکنندگان می توانند در حالی که غذا یا نوشیدنی میل می کنند چشم انداز بی نظیر دریاچه و مناظر دوردست، حتی تا ایتالیا را هم تماشا کنید. مونت بره در بین کوه های سوئیس به کوه آفتابی شهرت پیدا کرده است و به دلیل موقعیت جغرافیایی اش از آفتاب دلپذیری برخوردار است. در طول مسیر به بالا یا پایین کوه می توانید در کنار دهکده بره هم توقف داشته باشید و فضای محلی و سنتی روستاییان سوئیس را تجربه کنید.
محله ویا ناسا | Via Nassa - در جنوب شهر، محله شیک و زیبای ویا ناسا بین دریاپه و بافت قدیمی شهر قرار گرفته است. این محله را شاید بتوان توریستی ترین منطقه شهر دانست و فروشگاه های مختلف در داخل ساختمان های قدیمی متعلق به قرن ۱۷ زینت بخش خیابان شده اند. طاقی های جلوی ساختمان ها در گذشته به عنوان پناهگاهی برای دستفروشان استفاده می شده است. با این حال، امروزه این طاقی ها دیگر کاربری گذشته را ندارند و بیشتر به عنوان سایه گاهی برای فرار از آفتاب تابستان استفاده می شوند. بوتیک های شیک، جواهرفروشی، فروشگاه های مختلف، رستوران ها و کافه های متعددی در همین محله متمرکز شده اند و پاسخگوی نیاز توریست ها هستند.
پارک چیویکو | Parco Civico - یکی دیگر از جاذبه های شهر لوگانو پارکی فوق العاده زیبا به نام چیویکو است که در شرق مرکز شهر قرار گرفته است. این پارک در کنار دریاچه قرار گرفته و علاوه بر چشم انداز بی نظیر و زیبا، امکانات و خدمات مختلفی مثل یک کتابخانه و مرکز کنفرانس هم دارد. از این پارک می توانید منظره غروب آفتاب را در زمینه دریاچه لوگانو مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم در طول روز از کوه های مونت بره و مونت سان ساواتوره دیدن کنید و بعدازظهر و نزدیک غروب به پارک چیویکو بیایید.
موزه هرمان هسه | Hesse Museum - هرمان هسه، نویسنده آلمانی برنده جایزه نوبل را همه کم و بیش می شناسند. جالب است بدانید که این نویسنده شهیر در سال ۱۹۱۹ به دهکده مونتاگنولا نقل مکان کرد و تا زمان مرگش در سال ۱۹۶۲ همان جا سکونت داشت. امروه اولین خانه هرمان هسه به یک موزه تبدیل شده است و آثار و لوازم شخصی او به همان شکل باقی مانده است. هرمان هسه هنگامی که در این خانه زندگی می کرد کتاب کلاسیک سیذارتا را نوشت که داستان مردی هندی است که دچار تحول معنوی و عرفانی می شود. در این موزه می توانید مکاتبات و نامه نگاری های هسه با افراد مشهوری مثل تی اس الیوت و فروید را هم در کنار آثار، عکس ها و نقاشی های آبرنگ او مشاهده کنید و بیشتر با زندگی این نویسنده مشهور آشنا شوید. در این موزه تور صوتی هم به زبان های مختلف موجود است که اطلاعات بسیار خوبی در مورد هرمان هسه به شما می دهد. اگر اهل کتاب و کتابخوانی هستید بازدید از محل زندگی این نویسنده مطمئنا برایتان جالب توجه خواهد بود.
سوئیس مینیاتوری | Swissminiatur - آخرین مورد از این دیدن ها موزه=پارکی بسیار جالب به نام سوئیس مینیاتوری است. این موزه فضای باز در پای کوه مونت سان سالواتوره قرار گرفته و همان طور که از اسمش مشخص است یک مدل مینیاتوری از کشور سوئیس است. در این پارک ۱۳۰ ماکت کلیسا، خانه های اربابی، قلعه ها و کوه های مشهوری مثل ماترهورن وجود دارد. یکی از قسمت های جذاب این پارک که به ویژه بچه ها را شیفته خود می کند ریل قطار مینیاتوری است که از سرتاسر پارک عبور می کند. این ریل حدود ۳٫۵ کیلومتر طول دارد و ۱۸ قطار کوچک در طول این مسیر در تردد هستند. در کنار این جاذبه ها، قطار کابلی و قایق های تفریحی هم مسافران را به گردشی مفرح در سطح دریاچه و نواحی اطراف می برند.
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه
سرویس
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک بدون تخت
کودک با تخت
رزرو
Hotel De La Paix Lugano(لوگانو)
هتل Hotel De La Paix Lugano
(BB)


11,900,000
11,900,000
10,900,000
10,900,000
ارزی
790 یورو
1290 یورو
490 یورو
690 یورو
هتل قیمت به تومان

Hotel De La Paix Lugano (لوگانو) هتل Hotel De La Paix Lugano(BB)

دو تخته تومان 11,900,000
یک تخته تومان 11,900,000
کودک بدون تخت تومان 10,900,000
کودک با تخت تومان 10,900,000
ارزی
دو تخته 790 یورو
یک تخته 1290 یورو
کودک بدون تخت 490 یورو
کودک با تخت 690 یورو
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر فارسی زبان
برنامه سفر

 تور4 شب لوگانو ویژه نوروز 1399 ویژه حرکت 28 اسفند، 6 فروردین

 روز اول

ورود به فرودگاه میلان با پرواز  و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار و سپس حرکت به سمت لوگانو با اتوبوس اختصاصی حدود 2:30 مدت زمان ترانسفر خواهد بود و ورود به هتل

روز دوم

پس از صرف صبحانه، انجام گشت شهری نیم روز. بازدید از مرکز شهر و مکان های دیدنی شهر لوگانو
در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوییس را ازان خود
کرد توقف می کنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک
رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد

در ادامه حرکت به سمت مندریزیو و فرصتی برای انجام خرید در مرکز خرید معروف فاکس تاون. در راه
بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، در شهر کوچک ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکان شما را
به وجد خواهد آورد و خاطرات شما را زنده خواهد کرد
بازگشت به هتل و اقامت شب در لوگانو

روز سوم

روز آزاد در لوگانو
اقامت شب در لوگانو

روز چهارم

گشت نیم روز از شهرهای زیبا و بی نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر بدیع آن شما را شگفت زده خواهد کرد
گشت شما با وسایل نقلیه عمومی )قطار و اتوبوس( و با همراهی راهنما انجام خواهد شد
بازگشت به لوگانو
اقامت شب در لوگانو

روز پنجم

ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه برای پرواز برگشت به ایران

 

توضیحات

هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافرین محترم می باشد

هزینه ورودی سفارت و دفتر انگشت نگاری به عهده مسافرین محترم می باشد

مسافرین موظف هستند در روز تعیین شده از سمت سفارت برای انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند

اصل تمامی مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد آسمان آبی روژانو خواهد ماند

نرخ کودک زیر 2 سال 190 یورو و 1.990.00 تومان می باشد

 حداقل ضمانت نامه برگشت برای هر نفر حداقل 1.000.000.000 ریال خواهد بود 

اسامی هتل ها بعد از صدور ویزا اعلام خواهد شد

مسئولیت ممنوع خروجی و کنترل پاسپورت به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد

برای لیست مدارک مورد نیاز روی لینک آبی کلیک کنید

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*