ورود به سیستم پکیج همکاران

تمدید خودکار ویزاهای دبی تا تاریخ 11 آبان 1399
تمدید خودکار ویزاهای دبی تا تاریخ 11 آبان 1399
تاریخ انتشار : 1399/06/13
 

بنابر خبر منتشر شده از «اداره مهاجرت دبی»، تمامی ویزاهای توریستی «امارات»، که بر اثر شیوع ویروس «کووید-۱۹» لغو شده بود، اکنون تمدید شده است. 

 

بر این اساس دارندگان ویزاهای توریستی لغو شده امارات اکنون می‌توانند تا قبل از اول نوامبر (۱۱ آبان ۱۳۹۹) به این کشور سفر کنند. افرادی که ویزای آن‌ها تمدید شده است، باید یک‌بار دیگر اقدام به پرینت ویزای جدید خود نمایند.

 

آیا شما هم مسافر دبی هستید؟

بنابر اعلام مسئولین «دبی» مبنی بر میزبانی دوباره از گردشگران سراسر جهان از ۷ جولای(۱۷ تیر)، یکی از شرایط اساسی ورود گردشگران به این کشور ارائه تست «پی‌سی‌آر کووید-۱۹» است. این تست باید در مراجع مورد تایید در کشور مبدا صورت گرفته باشد که در این‌صورت حداکثر ۹۶ ساعت قبل از رسیدن به فرودگاه بین‌المللی دبی معتبر است. کودکان زیر ۱۲ سال و مسافرانی که دارای معلولیت شدید و یا متوسط هستند از این آزمایش معاف‌اند.

اگر امارات متحده عربی یک آزمایشگاه معین در کشور مبدا تعیین کرده باشد، مسافر ملزم به اخذ گواهی آزمایش از آن آزمایشگاه است. همچنین ارائه گواهی آزمایش به‌صورت چاپ شده ضروری است و نسخه دیجیتال روی تلفن‌همراه پذیرفته نخواهد شد. برای مشاهده لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید امارات در ایران به این لینک مراجعه کنید. اگر به‌دنبال کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با تست "PCR" هستید، این خبر را بخوانید.

بنابر اعلام مسئولین «دبی» مسافرین ۲۹ کشور از جمله «ایران» ملزم به انجام دوباره تست پی‌سی‌‌آر «کووید-۱۹» در فرودگاه دبی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید.

 

حتما باید از داشتن بیمه مسافرتی اطمینان حاصل کنید

داشتن بیمه مسافرتی با پوشش «کووید-۱۹» برای تمامی مسافرین ورودی به دبی اجباری است و در صورتی که شما قبل از مسافرت این بیمه را ندارید، باید اعلام کنید که در صورت ابتلا به بیماری هزینه‌های درمان و قرنطینه را تقبل می‌کنید.

در صورتی‌که شما با شرکت هواپیمایی «امارات» و یا «فلای‌دبی» به این کشور سفر کنید به‌صورت رایگان تمامی هزینه‌های پزشکی ناشی از کووید-۱۹ شما در طول این سفر پوشش داده می‌شود.

به‌هنگام ورود به فرودگاه دبی باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

• دمای بدن کلیه مسافرین ورودی با دستگاه‌های غربالگری حرارتی چک خواهد شد.

• اگر گردشگری قبل از عزیمت آزمایش کووید-۱۹ داده باشد و این تست منفی باشد اما در بدو ورود به فرودگاه علایم ابتلا را بروز دهد، این آزمایش تکرار خواهد شد.

• کلیه موارد مثبت کووید-۱۹ به‌مدت ۱۴ روز در قرنطینه خواهند بود و پرداخت هزینه درمان و قرنطینه برعهده مسافر خواهد بود.

• شما باید از یک ماسک صورت و دستکش استفاده کرده و از اقدامات احتیاطی، نظیر فاصله‌گذاری اجتماعی، در فرودگاه پیروی کنید.

 

ملزومات سفر به دبی چیست؟

• ارائه تست منفی "PCR" الزامی است.

• در صورت عدم پوشش بیمه بین‌المللی، از بیمه پزشکی سفر خود اطمینان حاصل کنید.

• فرمی را امضا می‌کنید که بر مبنای آن کلیه هزینه‌های قرنطینه و درمان را بر عهده می‌گیرید و قبل از عزیمت فرم "Health Declaration Form" را تکمیل کنید تا اطمینان حاصل شود که شما هیچ علایمی ندارید.

• گردشگران موظفند تمام اطلاعات خود را در برنامه "COVID-19 DXB" ثبت کنند.

• کلیه اقدامات و قوانین رسمی تعیین شده توسط دولت دبی و سایر کشورها را قبل از سفر و پس از بازگشت به دبی رعایت کنید.

  • گردشگران باید برنامه ردیابی مخاطب "AlHosn" را بارگیری کنند.

 

پایین ترین نرخ پرواز دبی را از شرکت روژانو بخواهید